رمان صد سال تنهاییرمان صد سال تنهایی

دانلود رمان تاریخی تراژدی صد سال تنهایی اثر گابریل گارسیا مارکز با فرمت pdf با لینک مستقیم و ویرایش جدید

یک صد سال تنهایی رمان نویسنده کلمبیایی آمریکای جنوبی گابریل گارسیا مارکز است که مدت تقریبی ماه بین سال های 1965 و 1966 در مکزییتی به قلم آورده شد که 13 سال قبل یعنی سال 1952 میلادی در طول یک سفر ایده اصلی آن در ذهن نویسنده زاده میشود و چاپ اول آن در اواسط سال 1967 در بوینس آیرس پایتخت آرژانتین منتشر شد.

خلاصه رمان صد سال تنهایی

پس از گذشت سال ها، سرهنگ اورلیانو بوئندیا، در حالی که در برابر جوخۀ آتش ایستاده بود.

بعد از ظهری را به یاد می آورد که پدرش او را برای تماشای یخ با خود برده بود ، در آن زمان دهکدۀ مادو تنها بیست خانۀ خشتی داشت که پیرامون رودخانه ای بنا شده بودند ؛ رودخانه ای که سطح آن … وی بارها و بارها از مرگ می گریزد.

نه جوخه اعدام و نه زخم و سم و خود کشی نمی تواند وی را بکشد ، وی به نوعی نماد شخصیت کسی است که باید زنده بماند و عذاب بکشد تا پل بین سنت و مدرنیته در شهر خیالی مادو باشد.

گابریل گارسیا مارکز ابتدا یک صد سال تنهایی به کارلوس بارلال ارائه داد که در اواسط دهه 60 ، انتشارات آوانگارد را در زبان اسپانیایی سیکس بارلال اجرا کرد.

اما کارلوس بارلر به گریسا مارکز گفت : من اعتقاد دارم که این رمان موفق نخواهد شد، من فکر می کنم رمان کار نمی کند.

با این حال، گارسیا مارکز متوقف نشد و موفق به دریافت کتاب توسط انتشارات Sudamericana شد

یکی از مهمترین رمانهای قرن بیستم به اذعان همه منتقدان، صد سال تنهایی نوشتن گارسیا مارکز است این اثر تاکنون چهار بار به فارسی بازگردانده شده

به لینک زیر مراجعه کنید :

دانلود رمان صد سال تنهایی

دانلود رمان جدید | رمان بوک | رمان عاشقانه سال ,رمان ,صد ,تنهایی ,مارکز ,گارسیا ,صد سال ,سال تنهایی ,گارسیا مارکز ,رمان صد ,گابریل گارسیا ,گابریل گارسیا مارکزمنبع

دانلود رمان ملت عشق

دانلود رمان عسل

دانلود رمان شام مهتاب

دانلود رمان صد سال تنهایی

دانلود رمان قرار نبود

دانلود رمان شرکت عشق

دانلود رمان هراس ابدی

مشخصات

آخرین جستجو ها

فروشگاه عطر و ادکلن ویستا هر چی که بخوای فلزیاب صنعتی ایران1 روزنامه شرق تک تاک قیمت لوازم یدکی دامپتراک HD465 فروشگاه خرید و فروش انواع لاستیک وبلاگ توضیحات تفضیلی متفاوت ترین دکورها گروهای واتس اپ