رمان سقف کاغذیرمان سقف کاغذی

دانلود رمان سقف کاغذی اثر بهارگل با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا ویرایش شده با لینک مستقیم

روایتگر آدم هایی که هرکدام در گذشته خودشون رو جا گذاشتن و برای پیداکردن قلب و روحشون دست به هرکاری می زنند ، از دختر پرآوازه ای که با یک گذشته نا معلوم هشت سال به بدنامی معروف شده و به خاطره همین گذشته تلخ روز عقدش مجبور به فرار میشه ، از گذشته مردی خوش نام و سرشناس که برای جبران اشتباهاتش دست به هرکاری میزنه …

خلاصه رمان سقف کاغذی

برای بار هزارم به کاغذتو دستم خیره شدم … چشمم به خط تیره مثبت خشک شده بود!

هنوزهم باور کردنش سخته … با حرص کاغذ مچاله شده رو به گوشه ای پرت کردم!

چشمام سیاه تاریکی می کرد … از شدت ضعف سرم رو به مبل تکیه
دادم و چشمام رو با درد روی هم گذاشتم!

همین امروز که قرار بود جشن دو نفره ای داشته باشیم باید این خبر گند بزنه به حالم!

صدای زنگ تلفن سکوت سنگین خونه رو شکست … اونقدربی حسو حال بودم که نمی تونستم خودم رو به سمتش برسونم!

بعدچند تا بوق صداش تو فضا پیچید … الو دیار … عزیزم … هنوز نرسیدی ؟

فکر می کردم بیشتر از من مشتاق اومدن به خونم باشی … امشب یکم دیرتر میام ولی قول میدم تاصبح جشن بگیریم!

هرموقع رسیدی زنگ بزن نگرانتم …

به لینک زیر مراجعه کنید :

دانلود رمان سقف کاغذی

دانلود رمان جدید | رمان بوک | رمان عاشقانه … ,رمان ,رو ,کاغذی ,گذشته ,ای ,رو به ,رمان سقف ,سقف کاغذی ,دست به ,، ازمنبع

دانلود رمان ملت عشق

دانلود رمان عسل

دانلود رمان شام مهتاب

دانلود رمان صد سال تنهایی

دانلود رمان قرار نبود

دانلود رمان شرکت عشق

دانلود رمان هراس ابدی

مشخصات

آخرین جستجو ها

وبلاگ آژانس مسافرتی و هواپیمایی آرزوی آسمان آبی فروش ترازو در تهران فروشگاه لوازم خانگی سعادت پور قیمت اجرای سقف شیروانی هر چی که بخوای گیجم کن دانلود فیلم ،سریال و آهنگ دانلود فایل های کمیاب آموزش پیش بینی دستمال توالت