رمان ناگفته ها
رمان ناگفته ها

دانلود رمان عاشقانه ناگفته ها اثر بهاره حسنی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا ویرایش شده با لینک مستقیم

داستان در مورد دختر جوانی به اسم نازلی کسروی است که بعد از فوت مادربزرگ و بعد از سالها دور به ایران برمیگردد ، آشنایی او با جوان در هواپیما و در مورد زندگی خود ، این داستان را شکل می دهد .

خلاصه رمان ناگفته ها

با تکان هواپیما از خواب پریدم و کتاب روی پاهایم سر خورد و کف هواپیما افتاد!

خم شدم تا آن را بردارم . ولی کسی که کنار من نشسته بود سریعتر از من خم شد و کتاب را که تقریبا زیر پای خودش افتاده بود برداشت و به دستم داد!

سرم را بلند کردم و با لبخندی از چهره ی جوان و خنده رویش تشکر کردم!

وقتی که من سوار شدم هنوز صندلی کناری من خالی بود!

من تقریبا اولین مسافری بودم که سوار شده بودم و خسته و خواب آلود . همان لحظات اول خوابم برده بود و متوجه نشده بودم که چه زمانی صندلی کناریم پر شده است!

مرسی . کتاب را جلوی چشمانش گرفت و جلدش را نگاه کرد و با لبخندی دوباره و به فارسی غلیظ و با لهجه ایی گفت :

بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم .

به لینک زیر مراجعه کنید :

دانلود رمان ناگفته ها

دانلود رمان جدید | رمان بوک | رمان عاشقانه رمان ,ناگفته ,ها ,، ,کتاب ,دانلود ,رمان ناگفته ,ناگفته ها ,دانلود رمان ,و با ,با لبخندیمنبع

دانلود رمان ملت عشق

دانلود رمان عسل

دانلود رمان شام مهتاب

دانلود رمان صد سال تنهایی

دانلود رمان قرار نبود

دانلود رمان شرکت عشق

دانلود رمان هراس ابدی

مشخصات

آخرین جستجو ها

اینجا زیبایی را درک کن DumpsTime همه چیز نکس وان موزیک 2020 فیلم سازی آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس آموزش سئو بصورت رایگان خرید پوستر دیواری با قیمت مناسب نرم افزار حسابداری قیاس بهترین خدمات برش لیزر استیل