رمان هانا عروس شیخ
رمان هانا عروس شیخ

دانلود رمان هانا عروس شیخ اثر ساحل با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان

یک عاشقانه پر ماجرا از عشق شیخ عثمان مصری، مردی مسلمان با رسومات سفت و سخت به خواهر شریک آمریکاییش که فقط 15 سال سن دارد و خانواده ای که به هیچ وجه موافق این ازدواج نیست ، اما شیخ عثمان هرگز از چیزی که بخواهد نمی گذرد .

خلاصه رمان هانا عروس شیخ

از زبان عثمان : بالاخره مسیر خسته کننده شهری با اون ترافیک دیوونه کننده تموم شد . شیکاگو واقعا شهرشلوغی بود شلوغ تر از هر شهر دیگه ای که تا حالا بودم . راننده جلو یه خونه ویلایی توحومه شهر توقف کرد و گفت: رسیدیم قربان . هممیم گفتمو به خونه نگاه کردم . طبق انتظارم منتظرم بودن . هارولد به همراه پدرش سریع اومدن بیرون به استقبالم . من معمولا با شرکت های کوچیک قرار داد نمیبندم

مگه اینکه سود بزرگی بهم برسونن و هولدینگ بالا با وجود کوچیک بودن زمینه سود بالایی داشت . پس من پیشنهاد همکاری اونا رو قبول کردم و این همکاری شروع شد . یک همکاری دو سر برد . و امروز اینجا بودم برای یک ناهار خانوادگی و یه بحث کاری البته . تو مصر ما کار و خانواده را قاطی نمیکنیم . اما آمریکایی ها عادت دارند روزهای تعطیل بحث های کاری رو تبدیل به یه قرار خانوادگی کنند و تو خونه با شریک کاری قرار بزارن

اونا اعتقاد دارن با بالا بردن صمیمیت میتونن توافق نامه های بهتری امضا کنند . هرچند این روش اونا تا حالا رو من جواب نداده . اما همیشه دعوت های نهار یا شام خانوادگی رو رد نمی کنم . چون اینجوری اطلاعات خویی از سبک و سیاق شرکام بدست میارم . کتم رو برداشتم و پیاده شدم . هارولد جلو اومد و گفت: عثمان . امیدوارم ترافیک خسته ات نکرده باشد . با وجود خستگی لبخندی زدم و گفتم: زیاد بود اما بهتر از گوش دادن به حرف های مشاور مالیم بود

هارولد خندید و دست دادیم . با پدرش هم دست دادمو منو به سمت خونه راهنمایی کردن .

امروز این امید را داریم که با دانلود رمان خارجی جدیدی که برایتان ارسال کرده ایم نهایت لذت را ببرید، یکی از رمان های خارجی پرطرفداری که این روزها با بهترین ترجمه بصورت اختصاصی قرار گرفته شده است

به لینک زیر مراجعه کنید :

رمان هانا عروس شیخ

دانلود رمان جدید | رمان بوک | رمان عاشقانه رمان ,های ,شیخ ,هانا ,عروس ,رو ,هانا عروس ,رمان هانا ,عروس شیخ ,شیخ عثمان ,با وجودمنبع

دانلود رمان ملت عشق

دانلود رمان عسل

دانلود رمان شام مهتاب

دانلود رمان صد سال تنهایی

دانلود رمان قرار نبود

دانلود رمان شرکت عشق

دانلود رمان هراس ابدی

مشخصات

آخرین جستجو ها

سایت بت فوروارد حورا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. شبنم فروشگاه خرید و فروش محصولات آموزش زبان انگلیسی مهاجرت به استرالیا آموزش وردپرس نرم افزار ترجمه متن magic translator پرده باز تولیدی تخم مرغ شوشتری تبادل لینک سایت آقای مهندس